22:14 | 07.12.2021 ვაისი: "საზღვარგარეთ პატივისცემა კაშიას და კანკავას მსგავსი დამოკიდებულებით მოიპოვება"
ბრატისლავის „სლოვანის“ მთავარი მწვრთნელი ვლადიმირ ვაისი გუნდის რამდენიმე ფეხბურთელით უკმაყოფილო და მათზე გაბრაზებულია. თუმცა, გურამ კაშია და ჯაბა კანკავა შეაქო. როგორც ვაისმა აღნიშნა, კაშიას არყოფნა მის ...
17:50 | 07.12.2021 გიორგი ქვილითაიას კორონავირუსი დაუდასტურდა
საქართველოს ნაკრებისა და ნიქოზიის „აპოელის“ თავდამსხმელ გიორგი ქვილითაიას კორონავირუსი დაუდასტურდა. ეს ინფორმაცია გიორგიმ სოციალური ქსელით თავად გაავრცელა.
17:23 | 07.12.2021 23-წლამდე ძვირადღირებული მეკარეები: მამარდაშვილი ათეულშია, ლიდერი - დონარუმა
ფეხბურთის ობსერვატორიამ (CIES) ტოპსაფეხბურთო ჩემპიონატების (ლიგა 1, ლა ლიგა, ბუნდესლიგა, პრემიერლიგა, სერია A) ყველაზე ძვირადღირებული 23-წლამდე ფეხბურთელები დაასახელა და მათ შორის მეკარეებიც.
15:53 | 07.12.2021 ვაკო ყაზაიშვილი სამხრეთ კორეის ჩემპიონატის სეზონის სიმბოლურში
საქართველოს ნაკრების ადა „ულსან ჰიუნდაის“ ფეხბურთელი ვაკო ყაზაიშვილი სამხრეთ კორეის ჩემპიონატის (K ლიგა) სეზონის სიმბოლურ ნაკრებში მოხვდა და საუკეთესო ნახევარმცველად დაასახელეს.
14:44 | 06.12.2021 ორჯონიკიძეს ფინეთში კარგი დებიუტი ჰქონდა და მატჩის საუკეთესო მოთამაშედ დასახელდა
ქართველ ხელბურთელს, თეიმურაზ ორჯონიკიძეს ახალ კლუბში წარმატებული დებიუტი გამოუვიდა. მან ფინეთის ჩემპიონატში პირველი მატჩი ჩაატარა და საუკეთესო მოთამაშედ დასახელდა!
12:12 | 06.12.2021 ზაქარია ბეგლარიშვილი ესტონეთის ჩემპიონი გახდა და სეზონში 24 გოლი გაიტანა
ესტონეთის ჩემპიონატის ბოლო ტურში ტალინის „ლევადია“, სადაც ზაქარია ბეგლარიშვილი თამაშობს, კონკურენტ „ფლორას“, რომელსაც ქულით უსწრებდა, დაუზავდა (2:2) და 2021 წლის სეზონის ჩემპიონი გახდა.
21:06 | 05.12.2021 ლეონიდ სლუცკი: "კვარაცხელიას შეცვლაზე შესვენებაზეც ვფიქრობდი"
ყაზანის „რუბიმა“ რუსეთის პრემიერლიგის მე-17 ტურში „ნიჟნი ნოვგოროდთან“ წააგო (1:2), მატჩის შემდეგ კი ლეონიდ სლუცკიმ ხვიჩა კვარაცხელიაზე კომენტარი გააკეთა.
20:29 | 05.12.2021 დავით ვოლკოვმა აზერბაიჯანის ჩემპიონატში მეათე გოლი გაიტანა (+VIDEO)
აზერბაიჯანის პრემიერლიგის მორიგ ტურში დავით ვოლკოვმა გოლი გაიტანა, ქართველი ფეხბურთელის „ზირა“ კი „გაბალასთან“ შინ 1:2 დამარცხდა.