ფეხბურთი

2:58 | 30.08.2019 | ნანახია [] - ჯერ

ჩემპიონთა ლიგა: ჯგუფური ეტაპის კალენდარი

უეფას ჩემპიონთა ლიგის 2019-2020 წლების სეზონის ჯგუფური ეტაპი დაკომპლექტებულია და მონაწილე 32 გუნდი 8 ქვეჯგუფში გადანაწილდა.

ახალი სეზონი სტარტს 17 სექტემბერს აიღებს და ჯგუფური ეტაპის სრული კალენდარი თქვენს წინაშეა:

17 სექტემბერი, სამშაბათი, I ტური

23:00 საათი: „ნაპოლი“ – „ლივერპული“

23:00 საათი: „ზალცბურგი“ – „გენკი“

20:55 საათი: „ინტერი“ – „სლავია“

23:00 საათი: „დორტმუნდი“ – „ბარსელონა“

20:55 საათი: „ლიონი“ – „ზენიტი“

23:00 საათი: "ბენფიკა" - "ლაიფციგი"

23:00 საათი "ჩელსი" - "ვალენსია"

23:00 საათი: „აიაქსი“ – „ლილი“

18 სექტემბერი, ოთხშაბათი

20:55 საათი: „ბრიუგე“ – „გალათასარაი“

23:00 საათი: „პარი სენ ჟერმენი“ – „რეალი“

20:55 საათი: „ოლიმპიაკოსი“ – „ტოტენჰემი“

23:00 საათი: „ბაიერნი“ – „ცრვენა ზვეზდა“

23:00 საათი: „შახტარი“ – „მანჩესტერ სიტი“

23:00 სათი: „დინამო“ – „ატალანტა“

23:00 საათი: „ატლეტიკო“ – „იუვენტუსი“

23:00 საათი: „ლევერკუზენი“ – „ლოკომოტივი“

1 ოქტომბერი, სამშაბათი, II ტური

20:55 საათი: „რეალი“ – „ბრიუგე“

23:00 საათი: „გალათასარაი“ – „პარი სენ ჟერმენი“

23:00 საათი: „ტოტენჰემი“ – „ბაიერნი“

23:00 საათი: „ცრვენა ზვეზდა“ – „ოლიმპიაკოსი“

20:55 საათი: „ატალანტა“ – „შახტარი“

23:00 საათი: „მანჩესტერ სიტი“ – „დინამო“

23:00 საათი: „იუვენტუსი“ – „ლევერკუზენი“

23:00 საათი: „ლოკომოტივი“ –„ატლეტიკო“

2 ოქტომბერი, ოთხშაბათი

20:55 საათი: „გენკი“ – „ნაპოლი“

23:00 საათი: „ლივერპული“ – „ზალცბურგი“

20:55 საათი: „სლავია“ – „დორტმუნდი“

23:00 საათი: „ბარსელონა“ – „ინტერი“

23:00 საათი: „ზენიტი“ – „ბენფიკა“

23:00 საათი: „ლაიფციგი“ – „ლიონი“

23:00 საათი: „ვალენსია“ – „აიაქსი“

23:00 საათი: „ლილი“ – „ჩელსი“

22 ოქტომბერი, სამშაბათი, III ტური

23:00 საათი: „ბრიუგე“ – „პარი სენ ჟერმენი“

23:00 საათი: „გალათასარაი“ – „რეალი“

23:00 საათი: „ტოტენჰემი“ – „ცრვენა ზვეზდა“

23:00 საათი: „ოლიმპიაკოსი“ – „ბაიერნი“

20:55 საათი: „შახტარი“ – „დინამო“

23:00 საათი: „მანჩესტერ სიტი“ – „ატალანტა“

20:55 საათი: „ატლეტიკო“ – „ლევერკუზენი“

23:00 საათი: „იუვენტუსი“ – „ლოკომოტივი“

23 ოქტომბერი, ოთხშაბათი

23:00 საათი: „ზალცბურგი“ – „ნაპოლი“

23:00 საათი: „გენკი“ – „ლივერპული“

23:00 საათი: „ინტერი“ – „დორტმუნდი“

23:00 საათი: „სლავია“ – „ბარსელონა“

20:55 საათი: „ლაიფციგი“ – „ზენიტი“

23:00 საათი: „ბენფიკა“ – „ლიონი“

20:55 საათი: „აიაქსი“ – „ჩელსი“

23:00 საათი: „ლილი“ – „ვალენსია“

5 ნოემბერი, სამშაბათი, IV ტური

23:59 საათი: „ლივერპული“ – „გენკი“

23:59 საათი: „ნაპოლი“ – „ზალცბურგი“

21:55 საათი: „ბარსელონა“ – „სლავია“

23:59 საათი: „დორტმუნდი“ – „ინტერი“

21:55 საათი: „ზენიტი“ – „ლაიფციგი“

23:59 საათი: „ლიონი“ – „ბენფიკა“

23:59 საათი: „ჩელსი“ – „აიაქსი“

23:59 საათი: „ვალენსია“ – „ლილი“

6 ნოემბერი, ოთხშაბათი

23:59 საათი: „პარი სენ ჟერმენი“ – „ბრიუგე“

23:59 საათი: „რეალი“ – „გალათასარაი“

21:55 საათი: „ბაიერნი“ – „ოლიმპიაკოსი“

23:59 საათი: „ცრვენა ზვეზდა“ – „ტოტენჰემი“

23:59 საათი: „დინამო“ – „შახტარი“

23:59 საათი: „ატალანტა“ – „მანჩესტერ სიტი“

21:55 საათი: „ლოკომოტივი“ – „იუვენტუსი“

23:59 საათი: „ლევერკუზენი“ – „ატლეტიკო“

26 ნოემბერი, სამშაბათი, V ტური

21:55 საათი: „გალათასარაი“ – „ბრიუგე“

23:59 საათი: „რეალი“ – „პარი სენ ჟერმენი“

23:59 საათი: „ტოტენჰემი“ – „ოლიმპიაკოსი“

23:59 საათი: „ცრვენა ზვეზდა“ – „ბაიერნი“

23:59 საათი: „მანჩესტერ სიტი“ – „შახტარი“

23:59 საათი: „ატალანტა“ – „დინამო“

21:55 საათი: „ლოკომოტივი“ – „ლევერკუზენი“

23:59 საათი: „იუვენტუსი“ – „ატლეტიკო“

27 ნოემბერი, ოთხშაბათი

23:59 საათი: „ლივერპული“ – „ნაპოლი“

23:59 საათი: „გენკი“ – „ზალცბურგი“

23:59 საათი: „ბარსელონა“ – „დორტმუნდი“

23:59 საათი: „სლავია“ – „ინტერი“

21:55 საათი: „ზენიტი“ – „ლიონი“

23:59 საათი: „ლაიფციგი“ – „ბენფიკა“

21:55 საათი: „ვალენსია“ – „ჩელსი“

23:59 საათი: „ლილი“ – „აიაქსი“

10 დეკემბერი, სამშაბათი, VI ტური

21:55 საათი: „ნაპოლი“ – „გენკი“

21:55 საათი: „ზალცბურგი“ – „ლივერპული“

23:59 საათი: „დორტმუნდი“ – „სლავია“

23:59 საათი: „ინტერი“ – „ბარსელონა“

23:59 საათი: „ბენფიკა“ – „ზენიტი“

23:59 საათი: „ლიონი“ – „ლაიფციგი“

23:59 საათი: „ჩელსი“ – „ლილი“

23:59 საათი: „აიაქსი“ – „ვალენსია“

11 დეკემბერი, ოთხშაბათი

23:59 საათი: „პარი სენ ჟერმენი“ – „გალათასარაი“

23:59 საათი: „ბრიუგე“ –„რეალი“

23:59 საათი: „ბაიერნი“ – „ტოტენჰემი“

23:59 საათი: „ოლიმპიაკოსი“ – „ცრვენა ზვეზდა“

21:55 საათი: „შახტარი“ – „ატალანტა“

21:55 საათი: „დინამო“ – „მანჩესტერ სიტი“

23:59 საათი: „ატლეტიკო“ – „ლოკომოტივი“

23:59 საათი: „ლევერკუზენი“ – „იუვენტუსი“

16 დეკემბერი, მერვედფინალის წილისყრა

18/19/25/26 თებერვალი - მერვედფინალის პირველი მატჩები

10/11/17/18 მარტი - მერვედფინალის საპასუხო მატჩები

20 მარტი, მეოთხედფინალისა და ნახევარფინალის წილისყრა

7/8 აპრილი - მეოთხედფინალის პირველი მატჩები

14/15 აპრილი - მეოთხედფინალის საპასუხო მატჩები

28/29 აპრილი - ნახევარფინალის პირველი მატჩები

5/6 მაისი - ნახევარფინალის საპასუხო მატჩები

შაბათი, 30 მაისი: ფინალი - სტამბოლი, „ათათურქ ოლიმპიათ სტადი“.

სტატისტიკა
0.440134