18:08 | 04.01.2016 სერენას მუხლის ტრავმა აწუხებს
მსოფლიოს ნომერ პირველ ჩოგბურთელ ამერიკელ სერენა უილიამსს მუხლი აქვს დაზიანებული. სერენამ ტრავმის გამო “ჰოფმანის თასზე” უკრაინის წინააღმდეგ ვერ ითამაშა, აღნიშნულ ინფორმაციას Si.com ავრცელებს.
21:49 | 30.12.2015 ჯოკოვიჩმა ახალი ფიზიოთერაპევტი აიყვანა
მსოფლიოს ნომერ პირველმა ჩოგბურთელმა, სერბმა ნოვაკ ჯოკოვიჩმა ფიზიოთერაპევტად სტეფან დიული აიყვანა, აღნიშნულ ინფორმაციას Tennis World Usa ავრცელებს.
17:32 | 30.12.2015 კოკინაკისი Australian Open-ს გამოტოვებს
მსოფლიოს ნომერ მე-80 ჩოგბურთელი, ახალგაზრდა ავსტრალიელი ტანასი კოკინაკისი Australian Open-ს გამოტოვებს. კოკინაკისი რამდენიმე დღეში მხრის ოპერაციას გაიკეთებს და თებერვალში დაუბრუნდება კორტს.
21:43 | 29.12.2015 ნადალი: “კარგ ფორმაში ვარ”
დიდი სლემის 14-გზის გამარჯვებულმა რაფაელ ნადალმა წარუმატებელი წლის შემდეგ განაცხადა, რომ კარგ სპორტულ ფორმაში იმყოფება და მომავალი სეზონისთვის ემზადება.
20:26 | 29.12.2015 გასკე “ავსტრალიის ღია პირველობაზე” ვერ ითამაშებს
მსოფლიოს ნომერ მეცხრე ჩოგბურთელი ფრანგი რიშარ გასკე “ავსტრალიის ღია პირველობაზე” ვერ ითამაშებს, აღნიშნულ ინფორმაციას Australian Open-ის ოფიციალური ტვიტერის გვერდი აქვეყნებს.
19:25 | 29.12.2015 ჯოკოვიჩი: “ჩაწოდება გავაუმჯობესე”
მსოფლიოს ნომერ პირველმა ჩოგბურთელმა სერბმა ნოვაკ ჯოკოვიჩმა AთP-ის ოფიციალურ ვებგვერდთან საუბრისას აღნიშნა, რომ 2015 წელს წინა წლებთან შედარებით მისი ჩაწოდება გაუმჯობესდა.