01:45 | 29.10.2025 ზურიკო დავითაშვილის ლამაზი გოლი საფრანგეთის ლიგა 2-ში
საფრანგეთის ლიგა 2-ის მე-12 ტურში „სენტ ეტიენმა“ საკუთარ მოედანზე „პო“ 6:0 გაანადგურა, ხოლო ზურიკო დავითაშვილმა გოლი გაიტანა.
15:53 | 16.10.2025 დავითაშვილი: "მინდა, რომ "სენტ ეტიენისთვის" მაქსიმუმი გავაკეთო"
„სენტ ეტიენის“ ფეხბურთელმა ზურიკო დავითაშვილმა „ლე მანთან“ მატჩამდე პრესკონფერენცია გამართა, სადაც განაცხადა, რომ გუნდში ბედნიერია და მზადაა ფრანგული კლუბისთვის ყველაფერი გააკეთოს.
14:10 | 16.10.2025 თურქი მწვრთნელი: "ბეშიქთაშისთვის" დავითაშვილი საუკეთესო ნაბიჯი იქნება"
სტამბოლის „ბეშიქთაში“ ზურიკო დავითაშვილით კვლავ დაინტერესებულია და კლუბის პრეზიდენტი სერდალ აიდალი მზადაა ყველანაირი ფინანსური ხარჯი გაიღოს ტრანსფერის განსახორციელებლად.
03:17 | 15.10.2025 დავითაშვილი: "ალბათ, მოედანზე სხვა ქიმია გვჭირდება, არ უნდა დავნებდეთ"
საქართველოს ნაკრების ფეხბურთელმა ზურიკო დავითაშვილმა თურქეთთან მარცხის (1:4) შემდეგ ისაუბრა.
19:07 | 07.10.2025 ზურიკო დავითაშვილი ლიგა 2-ის ტურის სიმბოლურში მოხვდა
„სენტ ეტიენის“ ფეხბურთელი ზურიკო დავითაშვილი ლიგა 2-ის მეცხრე ტურის სიმბოლურ ნაკრებში მოხვდა.
22:50 | 06.10.2025 Foot01: დავითაშვილი ლიგა 2-ის სხვა კლუბებს აშინებს
ფრანგული გამოცემა Foot01 ზურიკო დავითაშვილის შესახებ წერილს აქვეყნებს, რომელშიც „სენტ ეტიენისთვის“ მის მნიშვნელობაზეა საუბარი.
15:30 | 05.10.2025 დავითაშვილი: "კარგია, რომ სანაკრებო პაუზამდე მნიშვნელოვანი თამაში მოვიგეთ"
„სენტ ეტიენის“ ფეხბურთელმა ზურიკო დავითაშვილმა „მონპელიესთან“ მატჩის (2:0) შემდეგ, რომელშიც დუბლი შეასრულა, კომენტარი გააკეთა.
01:22 | 05.10.2025 "სენტ ეტიენის" მწვრთნელი: "გვიხარია, რომ დავითაშვილი გვყავს, ის ჩვენთვის მნიშვნელოვანია"
„სენტ ეტიენის“ მწვრთნელმა ეირიკ ჰორნელანმა „მონპელიესთან“ მატჩის (2:0) შემდეგ ზურიკო დავითაშვილზე ისაუბრა.
22:51 | 04.10.2025 ზურიკო დავითაშვილის დუბლი "მონპელიესთან"
საფრანგეთის ლიგა 2-ის მეცხრე ტურში „სენტ ეტიენმა“ სტუმრად „მონპელიე“ ზურიკო დავითაშვილის დუბლით 2:0 დაამარცხა.
20:34 | 26.09.2025 "სენტ ეტიენის" მწვრთნელი: "დავითაშვილის მდგომარეობა უმჯობესდება"
„სენტ ეტიენის“ მთავარმა მწვრთნელმა ეირიკ ჰორნელანმა განაცხადა, რომ ზურიკო დავითაშვილის მდგომარეობა სულ უფრო და უფრო უმჯობესდება.