უეფას ჩემპიონთა ლიგის 2018-2019 წლების სეზონის ჯგუფური ეტაპი დაკომპლექტდა და ამის შესახებ უკვე გამცნეთ.
ახლა კი, ცნობილი გახდა კალენდარიც და სრულად გთავაზობთ:
18 სექტემბერი, სამშაბათი, I ტური
23:00 საათი, “ბრიუგე” – “დორტმუნდი”
23:00 საათი, “მონაკო” – “ატლეტიკო”
20:55 საათი, “ბარსელონა” – პსვ ეინდჰოვენი
20:55 საათი, “ინტერი” – “ტოტენჰემი”
23:00 საათი, “ლივერპული” – პსჟ
23:00 საათი, “ცრვენა ზვეზდა” – “ნაპოლი”
23:00 საათი, “გალათასარაი” – “ლოკომოტივი”
23:00 საათი, “შალკე” – “პორტუ”
19 სექტემბერი, ოთხშაბათი, I ტური
20:55 საათი, “აიაქსი” – აეკ
23:00 საათი, “ბენფიკა” – “ბაიერნი”
20:55 საათი, “შახტარი” – “ჰოფენჰაიმი”
23:00 საათი, “მანჩესტერ სიტი” – “ლიონი”
23:00 საათი, “რეალი” – “რომა”
23:00 საათი, “პლზენი” – ცსკა
23:00 საათი, “იანგ ბოიზი” – “მანჩესტერ იუნაიტედი”
23:00 საათი, “ვალენსია” – “იუვენტუსი”
2 ოქტომბერი, სამშაბათი, II ტური
23:00 საათი, “ბაიერნი” – “აიაქსი”
23:00 საათი, აეკ – “ბენფიკა”
20:55 საათი, “ჰოფენჰაიმი” – “მანჩესტერ სიტი”
23:00 საათი, “ლიონი” – “შახტარი”
23:00 საათი, ცსკა – “რეალი”
23:00 საათი, “რომა” – “პლზენი”
20:55 საათი, “იუვენტუსი” – “იანგ ბოიზი”
23:00 საათი, “მანჩესტერ იუნაიტედი” – “ვალენსია”
3 ოქტომბერი, ოთხშაბათი, II ტური
23:0 საათი, “ატლეტიკო” – “ბრიუგე”
23:00 საათი, “დორტმუნდი” – “მონაკო”
23:00 საათი, “ტოტენჰემი” – “ბარსელონა”
23:00 საათი, პსვ ეინდჰოვენი – “ინტერი”
20:55 საათი, პსჟ – “ცრვენა ზვეზდა”
23:00 საათი, “ნაპოლი” – “ლივერპული”
20:55 საათი, “ლოკომოტივი” – “შალკე”
23:00 საათი, “პორტუ” – “გალათასარაი”
23 ოქტომბერი, სამშაბათი, III ტური
20:55 საათი, აეკ – “ბაიერნი”
23:00 საათი, “აიაქსი” – “ბენფიკა”
23:00 საათი, “ჰოფენჰაიმი” – “ლიონი”
23:00 საათი, “შახტარი” – “მანჩესტერ სიტი”
23:00 საათი, “რომა” – ცსკა
23:00 საათი, “რეალი” – “პლზენი”
20:55 საათი, “იანგ ბოიზი” – “ვალენსია”
23:00 საათი, “მანჩესტერ იუნაიტედი” – “იუვენტუსი”
24 ოქტომბერი, ოთხშაბათი, III ტური
20:55 საათი, “ბრიუგე” –“მონაკო”
23:00 საათი, “დორტმუნდი” – “ატლეტიკო”
20:55 საათი, პსვ ეინდჰოვენი – “ტოტენჰემი”
23:00 საათი, “ბარსელონა” – “ინტერი”
23:00 საათი, პსჟ – “ნაპოლი”
23:00 საათი, “ლივერპული” – “ცრვენა ზვეზდა”
23:00 საათი, “ლოკომოტივი” – “პორტუ”
23:00 საათი, “გალათასარაი” – “შალკე”
6 ნოემბერი, სამშაბათი, IV ტური
21:55 საათი, “მონაკო” – “ბრიუგე”
00:00 საათი, “ატლეტიკო” – “დორტმუნდი”
00:00 საათი, “ტოტენჰემი” – პსვ ეინდჰოვენი
00:00 საათი, “ინტერი” – “ბარსელონა”
21:55 საათი, “ცრვენა ზვეზდა” – “ლივერპული”
00:00 საათი, “ნაპოლი” – პსჟ
00:00 საათი, “პორტუ” – “ლოკომოტივი”
00:00 საათი, “შალკე” – “გალათასარაი”
7 ნოემბერი, ოთხშაბათი, IV ტური
00:00 საათი, “ბაიერნი” – აეკ
00:00 საათი, “ბენფიკა” – “აიაქსი”
00:00 საათი, “ლიონი” – “ჰოფენჰაიმი”
00:00 საათი, “მანჩესტერ სიტი” – “შახტარი”
21:55 საათი, ცსკა – “რომა”
00:00 საათი, “პლზენი” – “რეალი”
21:55 საათი, “ვალენსია” – “იანგ ბოიზი”
00:00 საათი, “იუვენტუსი” – “მანჩესტერ იუნაიტედი”
27 ნოემბერი, სამშაბათი, V ტური
21:55 საათი, აეკ – “აიაქსი”
00:00 საათი, “ბაიერნი” – “ბენფიკა”
00:00 საათი, “ჰოფენჰაიმი” – “შახტარი”
00:00 საათი, “ლიონი” – “მანჩესტერ სიტი”
21:55 საათი, ცსკა – “პლზენი”
00:00 საათი, “რომა” – “რეალი”
00:00 საათი, “მანჩესტერ იუნაიტედი” – “იანგ ბოიზი”
00:00 საათი, “იუვენტუსი” – “ვალენსია”
28 ნოემბერი, ოთხშაბათი, V ტური
21:55 საათი, “ატლეტიკო” – “მონაკო”
00:00 საათი, “დორტმუნდი” – “ბრიუგე”
00:00 საათი, პსვ ეინდჰოვენი – “ბარსელონა”
00:00 საათი, “ტოტენჰემი” – “ინტერი”
00:00 საათი, პსჟ – “ლივერპული”
00:00 საათი, “ნაპოლი” – “ცრვენა ზვეზდა”
21:55 საათი, “ლოკომოტივი” – “გალათასარაი”
00:00 საათი, “პორტუ” – “შალკე”
11 დეკემბერი, სამშაბათი, VI ტური
00:00 საათი, “ბრიუგე” – “ატლეტიკო”
00:00 საათი, “მონაკო” – “დორტმუნდი”
00:00 საათი, “ბარსელონა” – “ტოტენჰემი”
00:00 საათი, “ინტერი” – პსვ ეინდჰოვენი
00:00 საათი, “ლივერპული” – “ნაპოლი”
00:00 საათი, “ცრვენა ზვეზდა” – პსჟ
21:55 საათი, “გალათასარაი” – “პორტუ”
21:55 საათი, “შალკე” – “ლოკომოტივი”
12 დეკემბერი, ოთხშაბათი, VI ტური
00:00 საათი, “აიაქსი” – “ბაიერნი”
00:00 საათი, “ბენფიკა” – აეკ
00:00 საათი, “შახტარი” – “ლიონი”
00:00 საათი, “მანჩესტერ სიტი” – “ჰოფენჰაიმი”
21:55 საათი, “რეალი” – ცსკა
21:55 საათი, “პლზენი” – “რომა”
00:00 საათი, “იანგ ბოიზი” – “იუვენტუსი”
00:00 საათი, “ვალენსია” – “მანჩესტერ იუნაიტედი”